Sobota, Grudzień 4
Gadżety Darmowe Logo
  1. Gadżety Darmowe
  2. Próbki
  3. Bebilon Junior 3 dla dzieci darmowe prób...

Bebilon Junior 3 dla dzieci darmowe próbki

Bebilon zorganizował akcję, w której można otrzymać darmowe próbki preparatu do karmienia dzieci. Łączna pula bezpłatnych próbek to 2000 sztuk a cała akcja z darmowymi próbkami dla dzieci trwa do 22 stycznia 2018 r.

Bebilon Junior 3 to mleko modyfikowane, którego skład został stworzony w oparciu o skrupulatną analizę potrzeb żywieniowych małych dzieci. Receptura Bebilonu jest efektem ponad 30 lat badań naukowych nad mlekiem matki a Bebilon Junior 3 zawiera niezbędne witaminy i odpowiednio dobrane składniki mineralne. Jest to wyjątkowa mieszanka składników wspierająca korzystną mikroflorę jelitową, oraz witamin A, C i D, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.  Mleko może być samodzielnym posiłkiem, jak również może służyć do przyrządzania posiłków mlecznych w tym kleików i kaszek. Jeśli chcesz przetestować mleko modyfikowane Bebilon Junior 3 to jest szansa na otrzymanie darmowych próbek. Łączna pula bezpłatnych próbek to 2000 sztuk. 

Aby zamówić darmowe próbki Bebilon należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić znajdujący się formularz, który wymaga także podania daty urodzin dziecka natomiast w drugim kroku należy podać swoje dane adresowe i telefon. Próbki zostaną dostarczone na wskazany w formularzu adres w ciągu kilku tygodnii a próbki oraz dostawa jest całkowicie darmowe. Cała akcja z darmowymi próbkami dla dzieci trwa do 22 stycznia 2018 r.

 

Gadżety Darmowe

Gadżety Darmowe

Wygraj dom w górach z Żywiec Zdrój! Czytaj poprzedni

Wygraj dom w górach z Żywiec Zdrój!

Poszukiwani testerzy nawilżającego balsamu do opalania się SPF 50+ Czytaj następny

Poszukiwani testerzy nawilżającego balsamu do opalania się SPF 50+

Komentarze

Dla Ciebie

Czas na przyjemność z E. Wedel!
Moc nagród na święta w Intermarche!
Wygraj Szumisia oraz zestaw pieluszek Pampers!

Polecamy

Konkurs „Zmiany wychodzą na plus”
Niedobory w diecie – to przez nie możesz tyć!

Kategorie

Popularne tagi