Czwartek, Styczeń 27
Gadżety Darmowe Logo
  1. Gadżety Darmowe
  2. Próbki
  3. Do przetestowania 200 szt. kosmetyków An...

Wizaz.pl

Do przetestowania 200 szt. kosmetyków Anti-Age Hyaluron Specialist od L`Oréal Paris.

Wizaz.pl zachwyca nas kolejną akcją, w której można przetestować kosmetyki. Tym razem do sprawdzenia są kosmetyki pielegnacyjne anti-age Hyaluron Specialist. Kosmetyki z zestawu są wszystkim, czego Wasza cera będzie potrzebować do uzupełnienia pielęgnacji w nawilżeniu. Do tego to świetna okazja na pozbycie się niechcianych zmarszczek. Która gotowa na zgłoszenie się do testowania? 

Do rozdania kosmetyki z linii Hyaluron Specialist

Każda z recenzentek w swoim zestawie znajdzie:

  • krem na dzień,
  • krem na noc,
  • krem pod oczy.


(fot. Wizaz.pl )

To wszystko, czego nasza cera potrzebuje do codziennej pielęgnacji. Każdy z kosmetyków pochodzi z najnowszej linni anti-age Hyaluron Specialist od L`Oréal Paris. Do rozdania jest aż 200 zestawów - ile z nich trafi właśnie do Was? Wartość każdego zestawu to około 90 zł - warto więc przetestować te produkty całkowicie za darmo. 

Akcja - testowanie

Promocja przeznaczona jest dla zalogowanych użytkowników. Jeśli więc nie macie jeszcze konta na stronie wizaz.pl, to koniecznie je załóżcie! Dzięki temu będziecie mogli skorzystać z wielu akcji promocyjnych. W celu zgłoszenia się do testowania wystarczy wypełnić krótką ankietę. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 lipca, więc nie zwlekajcie! Zgłoście się już dzisiaj.

Wybór laureatek i wysłanie produktów jest datowane do dnia 29 lipca, więc na wyniki nie będzie trzeba długo czekać. Po otrzymaniu zestawu należy go przetestować i następnie do 5 sierpnia przesłać swoją ankietę wynikową i recenzję produktu do 9 sierpnia. To doiero okazja na przetestowanie nowych kosmetyków i podzielenie się swoją opinią z innymi. 

 

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Weź wolne od gotowania i wygrywaj! Czytaj poprzedni

Weź wolne od gotowania i wygrywaj!

Zabawa z ciastkami Milka Czytaj następny

Zabawa z ciastkami Milka

Komentarze

Dla Ciebie

Konkurs „Powrót do szkoły z BIC”
Loteria Pełna Złotych!
Wygraj 3 Toyoty od Gellwe!

Polecamy

WeebWeek - drugi sezon Jujutsu Kaisen potwierdzony!
Moje Top anime z gatunku akcja z 2020 roku

Kategorie

Popularne tagi