Czwartek, Styczeń 27
Gadżety Darmowe Logo
  1. Gadżety Darmowe
  2. Darmowe
  3. Przetestuj blender od Philips'a

Przetestuj blender od Philips'a

Pamiętacie okazję na przetestowanie kilku przedmiotów marki Philips? Teraz przedstawiamy kolejną super okazję: możesz przetestować, a następnie wygrać jeden z blenderów. 

Jak zgłosić się do testowania?

Zarejestruj się i wupełnij formularz na TEJ stronie . W formularzu podaj swoje dane do wysłania produktu oraz kilka odpowiedzi na proste pytania. Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do testowania produktów, to otrzymasz maila z potwierdzeniem, a blender zostanie wysłany na podany wcześniej adres. 

W trakcie testowania dostaneisz przypomnienie o wystawieniu opinii. Jest ona bardzo ważna, ponieważ pozwoli Ci wziąć później udzial w konkursie. Jeśli nie weźmiesz udziału w konkursie, to nie zapomnij, że  wciągu 14 dni od zakończenia testowania musisz odesłać blender na wskazany adres. 


(fot. Philips )

Weź udział w konkursie

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy, że napiszesz post lub wstawisz filmik z przepisem na koktajl wykonany z użyciem blendera. Taka okazja może się długo nie powtórzyć. Pamiętaj, że zarówno post, jak i film muszą pojawić się na Twoim Instagramie. Nie zapomnij dodać odpowiednich hasztagów: #Philips #blender.


Zgłoszenia przyjmowane są do 31.03.2019 roku. Wypełnij ankietę już teraz. Nam pozostało życzyć udanego testowania i wygrania blendera dla siebie. 

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Loteria od Danio - maskotki czekają Czytaj poprzedni

Loteria od Danio - maskotki czekają

Weź wolne od gotowania i wygrywaj! Czytaj następny

Weź wolne od gotowania i wygrywaj!

Komentarze

Dla Ciebie

Posmakuj wygranej w konkursie Corega!
Remington - kupuj i wygrywaj jeszcze więcej!
Konkurs „Zostań re-cyklistą”

Polecamy

WeebWeek - drugi sezon Jujutsu Kaisen potwierdzony!
Moje Top anime z gatunku akcja z 2020 roku

Kategorie

Popularne tagi