Niedziela, Wrzesień 19
Gadżety Darmowe Logo
  1. Gadżety Darmowe
  2. Darmowe
  3. Wygraj 1 z 15 super zestawów od Ziaji!

Wygraj 1 z 15 super zestawów od Ziaji!

Środek zimy, śnieg leży na drodze, a Ty tęsknisz za wakacjami? Przypomnij sobie ich ciepło razem z Ziają! Już teraz weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest aż piętnaście zestawów kosmetyków z serii Ziaja GdanSkin.

Radio Zet, które organizuje konkurs, zapewnia, że najlepszą receptą na świąteczny chillout jest dobra muzyka i domowe spa. Teraz możesz zgarnąć też to trugie!

Ziaja GdanSkin to aż dwanaście produktów do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała! Cała seria inspirowana jest nadmorską pielęgnacją, która zalecana jest do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Efekt to natychmiastowe, długotrwałe nawilżenie!

Dlaczego o takie świetne kosmetyki? Przede wszystkim ze względu na swój skład: kolagen morski, kocanka nadmorska, szanta zwyczajna i babka drobnolistna. To prawie wszystko, co można znaleźć w nadmorskich kurortach spa. Do tego zapach kosmetyków zainspirowany został zapachem morza oraz roślinnością, którą znajdziemy na skałach.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Kliknij TUTAJ i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Odpowiedz też na jedno proste pytanie: jaki jest Twój najlepszy sposób na relaks podczas świątecznej gorączki?

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest ukończenie 18 roku życia oraz akceptacja regulaminu.

Konkurs trwa do 23 grudnia, więc nie zostało wiele czasu, weź udział już teraz i zgarnij super nagrody!

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Konkurs „Powrót do szkoły z BIC” Czytaj poprzedni

Konkurs „Powrót do szkoły z BIC”

Wygraj kocyk Bambino dla maluszka Czytaj następny

Wygraj kocyk Bambino dla maluszka

Komentarze