Środa, Sierpień 17
Gadżety Darmowe Logo
  1. Gadżety Darmowe
  2. Darmowe
  3. Wymień baterię w swoim zegarku Swatch za...

Wymień baterię w swoim zegarku Swatch za darmo!

Cała akcja dedykowana jest dla klientów, którzy nabyli zegarek kwarcowy ich marki. Jeśli bateria się wyczerpie, w autoryzowanym punkcie serwisowym możesz wymienić w nim baterię calkowicie za darmo.

W takich zegarkach kwarcowych bateria powinna wytrzymywać 2-3, a jej koszt oscyluje się od 20 złotych  wzwyż. Zależy to od baterii, która mieści się w zegarku.

Bezpośrednio z ich strony można przeczytać: “Potrzebujesz nowej baterii do ulubionego zegarka Swatch? Od teraz firma Swatch wymieni ją za darmo. Zanieś zegarek Swatch do najbliższego sklepu Swatch i poproś o darmową, nową baterię. W sklepie firmowym Swatch (Polska) wymienimy dowolną liczbę baterii w Twoich zegarkach Swatch. Tchnij życie w swój zegarek Swatch. Teraz za darmo!”

To wspaniała oferta dla klientów tej firmy. Zazwyczaj wymiana baterii jest dodatkowo płatna i rzadko była wykonywana od razu na miejscu. Jeśli jakaś firma organizowała darmowe wymiany baterii lub innych części, były one zazwyczaj dostępne w ofertach premium, które były zazwyczaj bardzo drogie.

Co ciekawe: akcja nie ma żadnego konkretnego terminu ważności, więc można z niej skorzystać do odwołania! Nie obejmuje to jednego zegarka, bowiem jedna osoba może wymienić baterie w dowolnej ilości zegarków.

TUTAJ znajdziesz najbliższy sklep, w którym możesz dokonać wymiany. 

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Konkurs Nivea w Hebe Czytaj poprzedni

Konkurs Nivea w Hebe

Konkurs: do zgarnięcia aż 15 000 festiwalowych koszulek Czytaj następny

Konkurs: do zgarnięcia aż 15 000 festiwalowych koszulek

Komentarze

Dla Ciebie

Cash back: zgłoście się po zwrot pieniędzy za ciastka belVita
Every Friday is Black Friday!
Wielkie pranie, wielkie wygrywanie razem z E!

Polecamy

WeebWeek - Bleach: Thousand Year Blood War na Diseny+?
Najlepsze darmowe kartki

Kategorie

Popularne tagi