asd

Dołącz do BebiKlubu i zgarnij darmowe próbki

Dołącz do BebiKlubu i zgarnij darmowe próbki Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Rejestrując się na stronie producenta produktów żywieniowych dla dzieci możesz zupełnie za darmo przetestować mleka Bebiko Junior.

Jeżeli jesteś mamą lub niebawem nią zostaniesz obowiązkowo zarejestruj się w BebiKlubie i skorzystaj z darmowych próbek mleka modyfikowane dla swojego dziecka Bebiko Junior. Dla kobiet w ciąży producent przewidział także niezwykły prezent w postaci termofora!

Co należy zrobić? To proste! Wejdz na stronę producenta Bebiko Junior i dokonaj rejestracji. Po wypełnieniu formularza na stronie otrzymasz pocztą darmowy zestaw próbek zawierający wyjątkowy termofor z pestkami wiśni i porcję mleka Bebiko 2 i Bebiko Junior 3.

Jak podaje producent, mleka modyfikowane Bebiko Junior 3 NutriFlor+ to produkty, które wspierają prawidłowy rozwój Twojego Maluszka. Są przeznaczone dla dzieci, które ukończyły 1. rok życia. Produkt zawiera opatentowaną kompozycję błonnika GOS/FOS (galaktooligosacharydów i fruktooligosacharydów). Mleko w proszku Bebiko posiada wszystkie witaminy i minerały, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Produkty wraz z wysyłką są całkowicie bezpłatne. Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Komentarze

>

fghfghf