asd

Przetestuj wózek Mutsy

Przetestuj wózek Mutsy Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Wózek Mutsy Igo czeka na testerów.

Wybór wózka dla dziecka to poważna sprawa. Warto wybrać taki, który będzie nie tylko ładny, ale także wygodny, no i sprawdzi się w każdych warunkach. Taki idealny wózek z pewnością znajdziesz w ofercie Mutsy.

Wózki Mutsy towarzyszą rodzicom od 1937 roku. To lata tradycji i... klasa. Zdecydowanie wyróżniają się z tłumu. Są funkcjonalne, innowacyjne, designerskie.
Każdy wózek ma określony, zdecydowany charakter – ma się podobać, zaspokajać potrzeby, ale i wpisywać się w styl życia rodziców. Niezależnie jednak od tego, który skradnie serce, można być pewnym, że każdy wózek Mutsy będzie ergonomiczny i bezpieczny. Mutsy to nie tylko estetyka, ale i jakość.

Pomyślano też o komforcie - nie tylko maluchów, ale i ich rodziców. Wózki Mutsy są zwrotne, mają ergonomiczne uchwyty, a podwozia są łatwe w transporcie i przechowywaniu. Użytkowanie Mutsy to czysta przyjemność.

Jeśli chciałabyś wypróbować wózek Mutsy z gondolą i spacerówką (cena detaliczna około 4 tys. zł), koniecznie zgłoś się do naszego testu. Jeżeli wózek Mutsy Igo spełni Twoje oczekiwania, będziesz mogła go kupić za 50% jego rynkowej ceny, czyli za 1900 zł. Możliwy jest dodatkowy rabat. W innym wypadku bez obaw możesz oddać przetestowany produkt.

Więcej informacji o wózkach Mutsy znajdziesz na stronie www.mutsy.com.

Co konkretnie musisz zrobić?

1. Wymień nazwy dwóch wózków należących do rodziny Mutsy.

2. Napisz uzasadnienie, dlaczego właśnie twoje maleństwo powinno poznać uroki jazdy wózkiem Mutsy Igo!

Na zgłoszenia Organizator czeka od 26.04.2017 r. do 14.05.2017 r.
Wybrane osoby otrzymają informację do dnia 22.05.2017 r.

Zanim się zgłosisz zapoznaj się z regulaminem!

Komentarze

>

fghfghf