asd

Test deserków w tubkach Gerber z musli

Test deserków w tubkach Gerber z musli Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Weź udział w testowaniu produktów Nestlé Gerber i wypróbuj z maluchem nowe smaki owocowych musów.

Na rynku dostępne są trzy nowe smaki owocowych deserków Gerber w tubkach, zawierające dodatek delikatnych płatków zbóż:
• Owocowy deserek w tubce GERBER Gruszka, banan, malina z musli;
• Owocowy deserek w tubce GERBER Jabłko, banan, winogrona z musli;
• Owocowy deserek w tubce GERBER Jabłko, ananas, banan z musli.

Deserki w tubkach Gerber to linia deserków owocowych przeznaczonych dla dzieci po 6. miesiącu życia. Deserki mają postać delikatnych, gładkich musów i występują w dwunastu wariantach smakowych.

Jak podaje producent, deserki, które powstały z połączenia wysokiej jakości owoców i zdrowego, pożywnego musli są cennym źródłem błonnika pokarmowego. Dzięki dodatkowi witaminy C pomagają wspierać układ odpornościowy maluszka. Nie dodano do nich cukru – słodycz zawdzięczają jedynie obecności naturalnych cukrów. Dostępne w poręcznych tubkach deserki owocowe stanowią wygodny sposób na naukę nowych smaków - na spacerze, na placu zabaw, w domu, w podróży. Starsze dzieci (po 12. m.ż.) mogą spożywać produkt bezpośrednio z tubki - nie potrzeba nawet łyżeczki! Tubki Gerber nie wymagają przechowywania w lodówce, mogą więc podróżować w torbie mamy lub taty i spokojnie czekać na moment, kiedy okażą się potrzebne, stanowiąc zdrową alternatywę dla innych przekąsek.

Maluchy, które jeszcze nie próbowały nowych deserków w tubkach Gerber z musli mogą przetestować je w ramach akcji prowadzonej na stronie internetowej programu edukacyjnego "Zdrowy Start w Przyszłość". Wystarczy, że rodzic zarejestruje się na stronie i zgłosi chęć otrzymania jednego z 500 zestawów, w skład których wchodzą 3 wspomniane wyżej warianty owocowych deserków w tubkach Gerber z musli.

 

testuj

 

Aby wziąć udział w testowaniu, wystarczy zarejestrować się w programie „Zdrowy Start w Przyszłość” oraz wypełnić formularz wyłaniający testerów produktów Nestlé.

Na zgłoszenia jest czas od 27 lipca do 7 sierpnia 2017.

Organizator najpóźniej do 14 sierpnia wyłoni spośród zgłoszeń 500 testerów.

Komentarze

>

fghfghf