asd

Kubeczek Bebiko Junior może być twój!

Kubeczek Bebiko Junior może być twój! Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Weź udział w konkursie "Laurka na pierwsze urodziny" i zgarnij 1 ze 100 kubków niekapków z logiem Bebiko Junior uwielbianych przez dzieci i ich rodziców.

Pierwszy rok maluszka to okres intensywnych zmian i wielu uśmiechów! Wejdź na stronę BebiKlub.pl, stwórz laurkę urodzinową i podziel się linkiem w komentarzu pod postem na Facebooku wraz z odpowiedzią na pytanie: ‘Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem w trakcie pierwszego roku z maluszkiem?' Najciekawsze odpowiedzi i laurki zostaną nagrodzone wyjątkowym kubeczkiem Bebiko Junior o wartości 16 złotych! Do rozdania jest aż 100 kubków, więc szansa na wygranie jest naprawdę duża.

Konkurs trwa od dnia 16 sierpnia 2017 roku, od momentu umieszczenia informacji o tym w ramach wpisu na oficjalnym profilu facebookowym (dalej również: „wpis konkursowy”) do dnia 6 września 2017 roku (do godziny 23:59).

Ogłoszenie laureatów konkursu nastąpi na Facebooku najpóźniej w terminie 10 dni roboczych licząc od zakończenia okresu trwania konkursu poprzez opublikowanie notatki z listą laureatów oraz poprzez zamieszczenie pod wpisem konkursowym linka do notatki.

Udział w konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.

Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie.

Komentarze

>

fghfghf