asd

Wygraj udział w obozie naukowym i stypendium na wymarzone studia z Adamed SmartUP

Wygraj udział w obozie naukowym i stypendium na wymarzone studia z Adamed SmartUP Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Pierwszym wyzwaniem czekającym na uczestników jest gra alternatywnej rzeczywistości.

Baza Wiedzy ADAMED SmartUP to miejsce, w którym nauka staje się prosta i przyjemna. Znajdziesz tu wiele filmów i artykułów, które pokazują, że o nauce można mówić ciekawie i zrozumiale.

Z początkiem września, Fundacja Grupy Adamed chcąc wesprzeć starania nauczycieli w inspirowaniu młodych osób do dalszego rozwoju ogłosiła konkurs dla szkół ponadpodstawowych ADAMED SmrtUP. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 października br. Placówki zawalczą o nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 zł oraz udział w innowacyjnych warsztatach edukacyjnych.

Zadaniem konkursowym jest wybór jednego z zaproponowanych tematów z zakresu matematyki, fizyki, biologii bądź chemii, a następnie nagranie krótkiego filmu, będącego jego autorską interpretacją. Wideo powinno być przygotowane przez nauczyciela przedmiotów ścisłych lub przyrodniczych we współpracy z uczniami oraz pokazywać, że praca z młodzieżą jest niezwykle pasjonująca i inspirująca.

zczegóły promocji poznasz klikając https://adamedsmartup.pl/2018/09/05/wystartowal-konkurs-dla-szkol-i-nauczycieli-z-pasja/

Czas trwania konkursu: od 2018-10-01 do 2019-01-15

Regulamin konkursu https://adamedsmartup.pl/wp-content/themes/smartup/assets/Regulamin_5_edycji_ADAMED_SmartUP.pdf

Komentarze

>

fghfghf