asd

Poznański Lech rozpoczyna akcję „Kolejorz docenia prymusów”. Do zgarnięcia darmowe wejściówki na mecze z Sandecją i Piastem Gliwice!

Poznański Lech rozpoczyna akcję „Kolejorz docenia prymusów”. Do zgarnięcia darmowe wejściówki na mecze z Sandecją i Piastem Gliwice! Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Klub z Poznania przygotował nie lada nagrodę dla wzorowych uczniów. Jeżeli twoje dziecko na zakończenie roku otrzymało świadectwo z czerwonym paskiem to wejdzie na najbliższe dwa spotkania Lecha za darmo!

Poznański klub postanowił nagrodzić wszystkich niebiesko-białych uczniów, którzy otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem i uhonorować ich darmowymi wejściówkami na mecze przy Bułgarskiej.

Każdy uczeń szkoły podstawowej i gimnazjum, który na zakończenie roku szkolnego otrzymał świadectwo z wyróżnieniem, pierwsze dwa ligowe spotkania Lecha Poznań w rundzie jesiennej (Lech-Sandecja oraz Lech-Piast) obejrzy z trybun INEA Stadionu za darmo! Warto dołączyć do ponad setki najmłodszych prymusów i razem z nimi dopingować Lecha na początku ligowego sezonu.

Aby aktywować rabat, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie Biura Obsługi Kibica>>> :

  • wybierz mecz, którego dotyczy promocja
  • temat "Program dla Kibiców"
  • podtemat "Doceniamy Prymusów"

Po przyznaniu zniżki będziesz mógł odebrać darmową wejściówkę, poprzez zaznaczenie w systemie kategorii cenowej biletu "Prymus". Pamiętaj, że aby wziąć udział w promocji należy zeskanować, bądź zrobić zdjęcie swojego świadectwa, na którym widoczne są dane oraz czerwony pasek.

źródło: Lech Poznań

Komentarze

>

fghfghf