asd

Darmowe bilety na koncert Gorillaz w Polsce!

Darmowe bilety na koncert Gorillaz w Polsce! Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Koncert Gorillaz w 360 stopniach i bilety na polskie koncerty za darmo.

Nie lada gratka czeka wszystkich sympatyków brytyjskiego zespołu Gorillaz. Artyści pojawią się w Polsce na dwóch koncertach w ramach „T-Mobile presents Humanz live". Imprezy odbędą się 14 czerwca w warszawskim Nowym Teatrze oraz 18 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Bilety na oba wydarzenia można będzie zdobyć już w najbliższych dniach, wyłącznie na stronie www.electronicbeats.pl

15 maja o godzinie 12:00 ruszy przedsprzedaż biletów wyłącznie dla klientów T-Mobile, którzy w celu zakupu biletu będą musieli wysłać SMS-a na numer 80557 o treści GORILLAZ. W odpowiedzi przesłany zostanie kod dostępu, który należy wykorzystać przy zakupie biletu. Przedsprzedaż potrwa do 16-go maja.

17-go maja ruszy natomiast regularna sprzedaż biletów w dwóch ograniczonych pulach dla wszystkich zainteresowanych.

• 17.05.2017; godz. 12.00 (warunki cenowe pozostaną bez zmian)
• 25.05.2017; godz. 12.00 (warunki cenowe pozostaną bez zmian)

Przy rezerwacji biletu pobierana będzie jedynie opłata manipulacyjna w wysokości 1,23 zł brutto za każdy zakupiony bilet. Płatności realizowane będą za pośrednictwem systemu transakcyjnego Going. Każdy będzie miał możliwość zakupienia maksymalnie 2 imiennych biletów.

Poza koncertami w Polsce w ramach T-Mobile presents Humanz live odbędą się jeszcze dwa występy - 16 czerwca w Budapeszcie oraz 20 w Kolonii. Ta ostatnia data będzie też pierwszym w historii występem zespołu, który każdy z nas będzie mógł zobaczyć online w technice 360 stopni podczas specjalnej transmisji. Electronic Beats przygotuje wyjątkowy stream ostatniego z serii showcase’ów promujących "Humanz".

Komentarze

>

fghfghf