asd

Zadbaj o siebie z płynem do demakijażu od Nivea

Zadbaj o siebie z płynem do demakijażu od Nivea Cras eget sem nec dui volutpat ultrices.

Nivea promuje swój nowy produkt przeznaczony do demakijażu i pielęgnacji cery. Już teraz możesz zgarnąć go dla siebie całkowicie za darmo. Do rozdania jest 13 sztuk, a czasu jest mało - zgłoszenia przyjmują do 17 grudnia!

Firma Nivea zorganizowala akcję promocyjną swojego nowego produktu, na której możesz skorzystać. Do rozdania mają 300 opakowań pielęgnacyjnego płynu do demakijażu. To idealny sposób na przetestowanie nowej linii i zadbanie o własną cerę. Produkt nie jest próbką,a kosmetykiem, jaki można zakupić w drogeriach.

Dwufazowy płyn do demakijażu zapewnia szybkie i delikatne usunięcie makijażu, bezpieczne dla wrażliwych okolic oczu. Dba o rzęsy i nie pozostawia nieprzyjemnego, tłustego osadu. 

Żeby zamówić darmowy produkt, trzeba zalogować się na oficjalnej stronie firmy Nivea, odpowiedzieć na proste pytanie, wypełnić krótki formularz i w przyszłości cieszyć się świetnym produktem. Płyn do demakijażu zostanie dostarczony na wskazany adres, a wyniki będa podane już po 17 grudnia. Nie ma więc na co czekać!

 

Komentarze

>

fghfghf