Najnowsze: Darmowe

Rozsmakuj się w Nan Optipro Plus 2 od Nestle!

Nan Opipro Plus 2 jest mlekiem przeznaczonym dla dzieci powyżej szóstego miesiąca życia. To odpowiedni składnik diety przy odstawianiu dziecka od piersi i po jego zakończeniu.

Mleko Nan Optipro Plus 2 dostarczy Twojemu dziecku wszystkich potrzebnych składników pokarmowych, jak: białko Optipro, aktywne kultury bakterii, cynk, żelazo, witaminy i inne składniki mineralne.

Czytaj
Niech Twój kot pozna Gourment Perle.

Gourment Perle wie, jak zadbać o potrzeby Twojego kota i skusić go odpowiednim smakiem. Zapewnij mu trochę luksusu i głoś się po saszetkę Szefa Kuchni.

Paczka od Szefa Kuchni Gourmet to nie tylko najwyższej jakości karma dla Twojego kota. To także książka, "Kuchnia Kota Konesera" i zestaw szcześciu magnesów w eleganckim opakowaniu.

Czytaj
„Świętuj swoje urodziny z TchiboCard”

Akcja przeznaczona jest dla osób, które przyjdą do sklepu Tchibo w dniu swoich urodzin. Jubilat otrzyma darmowy zestaw „dowolna kawa + dowolne ciasto/ciastko” a osoba towarzysząca otrzyma 50% zniżki na zestaw „dowolna kawa + dowolne ciasto/ciastko”

Akcja obejmuje wszystkie sklepy Tchibo i rozpoczyna się 14.03.2016 i trwa do odwołania. Akcja przeznaczona jest dla osób, które przyjdą do sklepu Tchibo w dniu swoich urodzin lub w okresie 3 dni przed/po tym dniu oraz udokumentują swoje urodziny poprzez okazaniedokumentu zawierającego zdjęcie i dane osobowe, w tym datę urodzin, oraz własną kartę TchiboCard.

Czytaj
Matematyka jest wszędzie!

Teraz zafree!!! Mamy do rozdania zupełnie za darmo książki z matematyki. Wystarczy zamówić na stronie mBanku i sam wybierasz w której z 270 placówek odbierzesz książkę.

Nie trzeba być klientem mBanku aby zamówić jeden egzemplarz dla siebie, wystarczy że w wybranej placówce pokażesz maila potwierdzającego odbiór książki. Na odbiór książki jest 10 dni kalendarzowych od chwili zamówienia

Czytaj
Misiowe historie - podaruj bliskiej osobie audiobooka

Święta to moment, w który chcemy podarować bliskim jak najwięcej miłości i szczęścia. Już dzisiaj pomaga w tym Lindt, proponując przygotowanie własnego audiobooka na święta.

Stwórz bliskiej osobie wyjątkowego audiobooka - Lindt przygotował historię, którą możesz przeczytać, dedykując ją konkretnej osobie.

Czytaj
Zaskocz bliskich kartką ze swoim zdjęciem! Już dzisiaj za darmo.

Masz dosyć nudnych kartek świątecznych, które raczej nie będą długo w pamięci? Już teraz zamów kartki ze swoim zdjęciem!

Nivea wie czym są święta. To ciepło, miłość i dobre wspomnienia, którymi możesz się podzielić z ich pomocą. Już dzisiaj zamów 10 kartek dla najbliższych, by zaskoczyć ich oryginalnym prezentem.

Czytaj
Darmowa pizza dla Ciebie!

Na rynku pojawiła się nowa strona - Goodie. Skorzystaj na ich początkach, zgarniając darmową pizzę!

Co zrobić, by dostać własną pizzę całkowicie za darmo? To bardzo proste. Zaloguj się na stronie goodie, pobierz darmowy kod i... Smacznego!

Czytaj
Zadbaj o siebie z płynem do demakijażu od Nivea

Nivea promuje swój nowy produkt przeznaczony do demakijażu i pielęgnacji cery. Już teraz możesz zgarnąć go dla siebie całkowicie za darmo. Do rozdania jest 13 sztuk, a czasu jest mało - zgłoszenia przyjmują do 17 grudnia!

Dwuazowy płyn do demakijażu to hit wśród kosmetyków tego typu. Zapewnia skuteczność i pielęgnację - idealny w codziennym użytku.

Czytaj
Kolejne darmowe bilety na mecz Lecha Poznań

Głos Wielkopolski ma do rozdania 20 wejściówek na czwartkowy mecz Lech Poznań – FC Utrecht w eliminacjach Ligi Europy.

Najstarszy poznański dziennik Głos Wielkopolski rozdaje bilety na najbliższy mecz Lecha Poznań w Lidze Europy. Aby zdobyć wejściówki wystarczy wysłać SMS.

Czytaj
Darmowa herbata Lipton - promocja cash back

Za zakupioną herbatę w Biedronce dostaniesz zwrot gotówki.

Po dokonanych zakupach w sklepach sieci Biedronka zachowaj swój paragon, a otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy za zakupioną herbatę Lipton.

Czytaj

fghfghf